About Contact
X

ENGLISH VERSION

Poprvé v PRAZE!
«METALLICA SHOW S&M TRIBUTE
WITH A SYMPHONY ORCHESTRA»

Buy ticket

Metallica S&M Tribute Show se uskuteční 14. února 2019 v pražském Foru Karlín

Nejlepší světové orchestry. Nejlepší dirigenti. Nejlepší koncertní sály.

Profesionální rock muzikanti. Špičková světla a zvuk.

Vaše nejoblíbenější skladby od Metallica.

 

V dubnu 1999 nahrál americký dirigent Michael Kamen spolu s Metallicou jedinečný concert nazvaný S&M - Symphony and Metallica. Světoznámí rockeři podpořeni San-Francisco Symphony zahráli 21 písní pro mnohatisícové publikum. Kvůli komplexním aranžím musela být show rozdělena do dvou dnů.

Později kapela a známý dirigent obdrželi Grammy za skladbu “The Call of Ktulu" a 2DVD se stalo kultovním. Ale přestože se DVD stalo multiplatinovým, kapela nikdy nezkusila show zopakovat. Během několika let Michael Kamen zemřel a navíc se DVD stalo poslední nahrávkou Metallicy s baskytaristou Jasonem Newstedem.

O 15 let později se tým podobně smýšlejících profesionálů odvážil oživit legendární show, spojit heavy metal se symfonickým orchestrem a vdechnout nový život klasickým hitům: Nothing Else Matters, Enter Sandman, Master of Puppets…

Metallica Show absolvovala desítky zkoušek se zcela různým obsazením – od virtuózního kvartetu až po celý 60členný symfonický orchestr. Během 3 let a několika desítek koncertů se show může pochlubit více než 35.000 prodaných vstupenek a mnoha pochvalnými recenzemi v médiích a na sociálních sítích.

«Ten zvláštní okamžik, kdy tribute kapela zní lépe než sama Metallica». 

«Průlomové. Skvělé. Magické. Úžasné. Vynikající. Nenašel jsem slova, která by popisovala tento koncert a mé pocity během této show. To, co vytvářejí na jevišti, nelze srovnávat s ničím, co jsem předtím viděl». 

«Úžasné muzikantství a vzrušující vokály mě přivedly do jiného světa, kde jsem zůstal jen já a hudba. Žádné okolnosti nemohly přerušit mé srdce, které bilo do rytmu hudby. Zpívala jsem a plakala zároveň». 

Metallica S&M Tribute with a symphony orchestra je skutečně jedinečná show: ani sama Metallica v tomto formátu nehrála od roku 1999. Navíc, i přes svoji komplexitu, původní dvoudenní koncert se odehraje během jednoho večera v průběhu ohromující 2,5-hodinové produkce.

Po Pařížské show v listopadu 2018 se Metallica S&M Tribute znovu předvede v srdci Evropy – Praze.

Nenechte si ujít tuto velkolepou multimediální show, kde se klasika setkává s moderní technologií, aby znovu vytvořila a zavzpomínala na jedinečnou mystickou krásu Metallica.

 

VSTUPENKY JSOU V PRODEJI NA SAM-SHOW.COM
FOTO, VIDEO NA SAM-SHOW.COM

Buy ticket

For all questions: info@sam-show.com

Akreditace pro média:

Akreditace je určena novinářům, fotografům, TV a rádio redaktorům a jejich štábům. 
žádost lze podat do 10.února  na e-mailovou adresu d290179@gmail.com
PHOTO & VIDEO TOUR DATES BUY TICKET 14/12/2019  Minsk  18/12/2019  Riga  19/12/2019  Vilnius  20/12/2019  Klaipeda 
© 2015, S&M Show
WebDesign & Development - Alex Hit
m
p