Français Czech About Contact
X

14/02/2019 Praha - Forum Karlin

METALLICA SHOW S&M TRIBUTE se SYMFONICKÝM ORCHESTREM poprvé v PRAZE

Metallica S&M Tribute Show se uskuteční 14. února 2019 v pražském Forum Karlín. Vaše oblíbené songy z alba “Symphony and Metallica” z roku 1999 zahraje symfonický orchestr a skupina Garage Dayz.

V dubnu 1999 nahrál americký dirigent Michael Kamen spolu s Metallicou jedinečný concert nazvaný S&M - Symphony and Metallica. Světoznámí rockeři podpořeni San-Francisco Symphony zahráli 21 písní pro mnohatisícové publikum. Kvůli komplexním aranžím musela být show rozdělena do dvou dnů.

Později kapela a známý dirigent obdrželi Grammy za skladbu “The Call of Ktulu" a 2DVD se stalo kultovním. Ale přestože se DVD stalo multiplatinovým, kapela nikdy nezkusila show zopakovat. Během několika let Michael Kamen zemřel a navíc se DVD stalo poslední nahrávkou Metallicy s baskytaristou Jasonem Newstedem.

O 15 let později se tým podobně smýšlejících profesionálů odvážil oživit legendární show, spojit heavy metal se symfonickým orchestrem a vdechnout nový život klasickým hitům: Nothing Else Matters, Enter Sandman, Master of Puppets...

Metallica Show absolvovala desítky zkoušek se zcela různým obsazením – od virtuózního kvartetu až po celý 60členný symfonický orchestr. Během 3 let a několika desítek koncertů v Rusku se show může pochlubit více než 35.000 prodaných vstupenek a mnoha pochvalnými recenzemi v médiích a na sociálních sítích.

«Ten zvláštní okamžik, kdy tribute kapela zní lépe než sama Metallica».

«Průlomové. Skvělé. Magické. Úžasné. Vynikající. Nenašel jsem slova, která by popisovala tento koncert a mé pocity během této show. To, co vytvářejí na jevišti, nelze srovnávat s ničím, co jsem předtím viděl».

«Úžasné muzikantství a vzrušující vokály mě přivedly do jiného světa, kde jsem zůstal jen já a hudba. Žádné okolnosti nemohly přerušit mé srdce, které bilo do rytmu hudby. Zpívala jsem a plakala zároveň».

Metallica S&M Tribute je již populární v Rusku a nyní přijíždí do Evropy. Nenechte si ujít tuto velkolepou multimediální show, kde se klasika setkává s moderní technologií, aby znovu vytvořila a vzpomínala na jedinečnou mystickou krásu Metallicy.

PHOTO & VIDEO TOUR DATES NEWS 14/10/2018  St. Petersburg  21/11/2018  Paris  15/12/2018  Minsk 
© 2015, S&M Show
WebDesign & Development - Alex Hit
m
p